Telefon
WhatsApp
  • 0 532 391 3160
  • info@duska.com.tr
Banyo Dolabında Eşsiz Modeller!
Banyo Dolabında Eşsiz Modeller!

Banyo Dolabında Eşsiz Modeller Duşka’da!

Banyo dolapları evlerde ya da ofislerde kullanılan depolama gereksinimini karşılayan oldukça işlevsel ve kullanışlı ürünlerdendir. Duşka banyo dolapları her birisi farklı özelliklerde, renklerde ve boyutlarda üretilmektedir. Her banyonun zeminine uygun ve duvar seramiklerine uyumlu bu parçalar oldukça nitelikli ve kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Duşa web sitesi üzerinde göreceğiniz dolaplar; ayna arkası dolaplar veya lavabo altı dolaplar başta olmak üzere birçok amaç için üretilmiştir.

Banyo Dolabı Fiyatları

Banyo tasarımınıza uygun ve estetik beklentilerinizi karşılar nitelikte hazırlanan Duşka banyo dolapları, her bütçe düşünülerek fiyatlandırılmış olup banyo dolabı fiyatları noktasında yüz güldüren politika benimsenmiştir. Farklı modüllerden ve parçalardan oluşan banyo dolapları set olarak da satılabildiği gibi üst modül, alt modül veya boy dolap şeklinde de satılmaktadır. Bu ünitelerin her biri fevkalade dekoratif ve estetik bir görünümü banyonuza kazandırmaktadır.

Kaliteli Banyo Dolapları

İmalatından sizlere transferine kadar geçen sürede oldukça titiz ve hassas bir çalışma ile hazırlanan kaliteli banyo dolapları, gerek işçilik süreci gerekse kullanılan malzemelerin kalitesi ile eşsiz standartlarda üretilmektedir. Üretilen banyo dolapları, Duşka web sitesi vitrinlerinde sergilenmekte olup birbirinden harika kampanyalar ile sizlere sunulmaktadır.

TEKLİF FORMU