Telefon
WhatsApp
  • 0 532 391 3160
  • info@duska.com.tr
Özel Sipariş

Özel Sipariş Duşa Kabin | Banyo Dolabı

Banyo dolabı ve duşa kabin olmaksızın bir banyonun güzel ve göz alıcı bir görünüme kavuşması neredeyse olanaksızdır. Zira farklı özelliklerde, renklerde ve boyutlarda üretilen özel sipariş duşa kabin ve banyo dolabı ürünleri, estetik zevkleri karşılayacak şekilde dekoratif ve uzun vadeli kullanıma müsaade edecek kalitede üretilmektedir. Üretim esnasında kullanılan kaliteli materyal ve malzemeler ile sorunsuz bir biçimde uzun seneler kullanabileceğiniz Duşka özel sipariş ürünleri; sizlerin estetik beklentilerinizi karşılayacak biçimde üretilmekte ve arzu ettiğiniz şekilde imal edilip sizlere sunulmaktadır.

Özel Sipariş Duşa Kabin ve Banyo Dolabı Fiyatları

Özel sipariş ürünleri, müşterilerimizin talep ettiği beklentileri karşılayacak biçimde ve sizlerin istediği ek özellikleri barındırır nitelikte hazırlanmaktadır. Üst düzey kalite standartlarında imal edilen özel üretim ürünleri, sizlerin belirlediği renk, boyut, işlevsellik ve dekoratif yapıda sunulmaktadır. Özel sipariş duşa kabin ve banyo dolabı fiyatları tek tip değildir. Zira fiyatları etkileyen birçok parametre bulunmaktadır. Söz gelimi

  • Özel üretilecek olan ürünün malzeme niteliği
  • Harici fonksiyonlar
  • Talep edilen ek özellikler

Ve diğer unsurlar başta olmak üzere fiyata etki etmektedir. Bu noktada web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve talep ettiğiniz özel sipariş ürününe dair daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

TEKLİF FORMU