Telefon
WhatsApp
  • 0 532 391 3160
  • info@duska.com.tr
Sakarya Duşakabin

Duşakabin

Dar banyolarda bile kurulumunun sıhhatli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi, çok geniş alanlara ihtiyacının olmaması ve küvet – jakuziye oranlar çok daha pratik temizlenebilmesi sebebiyle duşakabinler oldukça işlevsel ve kullanılabilirliği yüksek ürünlerdendir. Banyo yaparken çevreye su sıçramasının önüne geçerek daha hassas bir banyo imkanı sunan duşa kabin aynı zamanda mevcut sıcaklığı koruyarak ısı değişikliğinin de önüne geçer.

Duşka ile Duşakabin Modası

Teknolojinin ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile birlikte Duşka duşakabin ürünleri fevkalade rağbet görmekte ve ihtiyaca uygun çeşitli modelleri ile herkese hitap etmektedir. Küvet ve jakuzi gibi oldukça fazla yer kaplamaması ve suyu mevcut hazneye hapsederek banyonun zeminine su sıçramasının önüne geçmesi duşakabinlerin en önemli özelliklerindendir. Temizliğinin de oldukça kısa sürede ve pratik bir biçimde gerçekleşmesi bir diğer avantajıdır.

Kaliteli Duşakabin Modelleri

Duş kabinleri çeşitli boylarda ve modellerde üretilir ve bu sayede her bireyin estetik zevklerine hitap eder nitelikte ürün bulmak oldukça kolaydır. Duşka bünyesinde sizlere sunulan duşa kabinler ciddi fiyat avantajları ve uzun vadeli kullanıma müsaade edecek kalitede yapısı ile sizleri bekliyor!

TEKLİF FORMU