Telefon
WhatsApp
  • 0 532 391 3160
  • info@duska.com.tr
Sakarya Jakuzi

Jakuzi

Banyo keyfinizi artıran ve sağlıklı yaşamın kapısını aralayan Duşka jakuzi, banyo konforunu artırırken dekoratif bir görünümü de banyonuza kazandırmaktadır. Suyu en rahat kullanmaya olanak tanıyan jakuziler, ev tipi ve ticari kullanım olmak üzere farklı şekillerde üretilmektedir. Sadece evlerin banyosunda değil, yatak odalarında, SPA merkezlerinde, spor salonlarında ve otellerde yaygın olarak kullanılır.

Duşka Jakuzi Modelleri

Duşka jakuzi modelleri, ihtiyaçların farklılığına cevap verecek şekilde üretilmektedir. Oval yahut düz modeller arasında banyo şeklinize göre en uygun olanı seçebilir ve eşsiz bir görünüme merhaba diyebilirsiniz.

Suyu fevkalade rahat kullanmaya olanak tanıyan ve SPA kültürünün en önemli unsuru olan jakuziler sizi günlük hayatın stresinden alıkoyacak ve sıhhatli bir banyo keyfinin kapısını aralayacaktır.

Duşka Jakuzi Fiyatları

Duşka bünyesinde sunulan jakuziler, küvetlere nazaran biraz daha yüksek tutarlarda satılsa dahi alternatif firma ve markalara göre oldukça ekonomiktir. Kullanılan malzeme kalitesi ile uzun vadede problemsiz kullanım imkanı sunacak olan Duşka jakuzi fiyatları, birbirinden harika kampanyalar ile her bütçeye uygun durumda!

TEKLİF FORMU