Telefon
WhatsApp
  • 0 532 391 3160
  • info@duska.com.tr
Sakarya Küvet

Küvet

Bir banyonun oldukça önemli ihtiyaçlarından birisi de küvetlerdir. Hijyenik ve konforlu yapısı sayesinde küvetler uzun yıllardır beğenilerek kullanılmaktadır. Yıkanma teknesi adı ile de anılan küvetler, çok eski çağlarda ve saraylarda kullanılarak gelmiş önemli bir banyo ürünüdür. Dekoratif ve oldukça zarif görünümünün yanı sıra işlevselliği ve pratikliği en önemli avantajlarındadır. Sağlıklı yaşamın kapısını aralayan Duşka küvet, farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilmiş olup her eve hitap eder özelliktedir.

Duşka Küvet Modelleri

Banyo dekorasyonuna hitap eden ve ölçülere uygun birbirinden farklı ve göz alıcı küvet modelleri Duşka’da sizlerle! Oval, kare, yuvarlak veya elips yapıda veya sırt dayamalı, ayaklı ve ayaksız gibi nitelikleri olan pek çok küvet çeşidi Duşka web sitesi vitrinlerinde sizleri bekliyor.

Küvet Fiyatları

Banyonuza estetik açıdan harika bir hava kazandıracak Duşka Küvetler, şık görünümleri ve kolay temizlenebilir özellikleri yanı sıra oldukça uygun fiyatlarda sizlere sunulmaktadır. Kireç ve pas oluşumunu engeller özellikte imal edilen küvetler banyonuza oldukça çekici bir görünüm kazandıracak ve banyo yapmaktan hiç hoşlanmayan çocuklarınız eğlenceli yapısı ile severek banyo yapabilecekler. Tüm bu nitelikleri sunan Duşka küvet fiyatları alternatif markalara göre oldukça cazip ve avantajlı fiyatlarla sunulmaktadır.

TEKLİF FORMU